Plugins - Elementor Header &amp - en to nl translation catalogue (294 entries)

en: I agree to receive your newsletters and accept the data privacy statement.
nl: Ik ga akkoord met het ontvangen van je nieuwsbrieven en accepteer de privacyverklaring.

en: Background
nl: Achtergrond

en: Hide + & - Sign
nl: Verberg + & - Teken

en: Go to HFE Settings page
nl: Ga naar de pagina HFE instellingen

en: It’s a collection of 40+ unique, creative, and optimized Elementor widgets with 100+ readymade templates. Trusted by more than 600+ K web professionals. It’s a #1 toolkit for Elementor Page Builder.
nl: Het is een verzameling van meer dan 40+ unieke, creatieve en geoptimaliseerde Elementor widgets met meer dan 100 kant-en-klare templates. Vertrouwd door meer dan 600+ K web professionals. Het is een #1 toolkit voor Elementor Page Builder.

en: A popular templates plugin that provides an extensive library of professional and fully customizable 600+ ready website and templates. More than 1+ Million websites have built with this plugin.
nl: Een populaire templates plugin die een uitgebreide bibliotheek van professionele en volledig aanpasbare 600+ kant-en-klare site en templates biedt. Meer dan 1+ miljoen sites zijn gebouwd met deze plugin.

en: Starter Templates
nl: Starter templates

en: Powering over 1+ Million websites, Astra is loved for the fast performance and ease of use it offers. It is suitable for all kinds of websites like blogs, portfolios, business, and WooCommerce stores.
nl: Met meer dan 1+ miljoen sites is Astra geliefd om de snelle prestaties en het gebruiksgemak dat het biedt. Het is geschikt voor allerlei sites zoals blogs, portfolio's, bedrijven en WooCommerce winkels.

en: Astra Theme
nl: Astra thema

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Brainstorm Force Team
nl: Brainstorm Force team

en: Team photo
nl: Teamfoto

en: This plugin is brought to you by the same team behind the popular WordPress theme Astra and a series of Ultimate Addons plugins.
nl: Deze plugin wordt naar je gebracht door hetzelfde team achter het populaire WordPress thema Astra en een reeks Ultimate Addons plugins.

en: Trusted by more than 1+ Million users, Elementor Header & Footer Builder is a modern way to build advanced navigation for your website.
nl: Elementor Header & Footer Builder wordt vertrouwd door meer dan 1+ miljoen gebruikers en is een moderne manier om geavanceerde navigatie voor je site te bouwen.

en: Design beautiful layouts with simple drag & drop and display them at desired location with powerful target controls. The plugin comes with inbuilt Elementor widgets that offer essential features to build header and footer. It's a lightweight plugin that works seamlessly with all themes and backed up by 24/7 support.
nl: Ontwerp prachtige lay-outs met eenvoudig verslepen en geef ze weer op de gewenste locatie met krachtige doel besturing. De plugin wordt geleverd met ingebouwde Elementor widgets die essentiële functies bieden om header en footer te bouwen. Het is een lichtgewicht plugin die naadloos werkt met alle thema's en wordt ondersteund door 24/7 ondersteuning.

en: With this awesome plugin, experience the easiest way to create a customized header and footer for your website with Elementor. That too 100% FREE!
nl: Ervaar met deze geweldige plugin de eenvoudigste manier om een aangepaste header en footer voor je site te maken met Elementor. Ook dat 100% GRATIS!

en: Welcome to Elementor Header & Footer Builder!
nl: Welkom bij Elementor Header & Footer Builder!

en: Submit
nl: Verzenden

en: Your Work Email
nl: Je werk e-mail

en: Email address is required
nl: E-mailadres is vereist

en: Your First Name
nl: Je voornaam

en: First name is required
nl: Voornaam is vereist

en: I'm building website for:
nl: Ik bouw een site voor:

en: My client
nl: Mijn klant

en: Myself/My company
nl: Ikzelf/Mijn bedrijf

en: I'm a WordPress:
nl: Ik ben een WordPress:

en: Field is required
nl: Veld is vereist

en: Intermediate
nl: Gemiddeld

en: Skip
nl: Overslaan

note: translators: %1$s and %3$s are opening anchor tags, and %2$s and %4$s is closing anchor tags.
en: By submitting, you agree to our %1$sTerms%2$s and %3$sPrivacy Policy%4$s.
nl: Door in te dienen, ga je akkoord met onze %1$sVoorwaarden%2$s en %3$sPrivacybeleid%4$s.

en: Elementor Header & Footer Builder plugin lets you build impactful navigation for your website very easily. Before we begin, we would like to know more about you. This will help us to serve you better.
nl: Elementor Header & Footer Builder plugin laat je heel gemakkelijk impactvolle navigatie voor je site bouwen. Voordat we beginnen, willen we graag meer weten over je. Dit zal ons helpen om je beter van dienst te zijn.

en: Create Impressive Header and Footer Designs
nl: Maak indrukwekkende header en footer ontwerpen

note: translators: 1: Elementor, 2: Link to plugin review
en: Help us spread the word about the plugin by leaving %2$s %1$s %3$s ratings on %2$s WordPress.org %3$s. Thank you from the Brainstorm Force team!
nl: Help ons het woord over de plugin te verspreiden door %2$s %1$s %3$s waarderingen achter te laten op %2$s WordPress.org %3$s. Bedankt van het Brainstorm Force team!

en: About Us
nl: Over ons

en: Encountered an error while performing your request.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uitvoeren van je aanvraag.

en: Your details are submitted successfully.
nl: Je gegevens zijn succesvol verzonden.

en: Could not install. Please download from WordPress.org and install manually.
nl: Kon niet installeren. Download van WordPress.org en installeer handmatig.

en: Visit Website
nl: Bezoek site

en: Already Exists.
nl: Bestaat al.

en: Download
nl: Downloaden

en: Plugin Installed
nl: Plugin geïnstalleerd

en: Theme Installed
nl: Thema geïnstalleerd

en: Install
nl: Installeren

en: Inactive
nl: Inactief

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activate
nl: Activeren

note: translators: %s: html tags
en: Thank you for installing %1$s Elementor Header & Footer Builder %2$s Plugin! Click here to %3$sget started. %4$s
nl: Bedankt voor het installeren van %1$s Elementor Header & Footer Builder %2$s plugin! Klik hier om %3$ste starten. %4$s

en: Elementor Header & Footer Builder Options
nl: Elementor Header & Footer Builder opties

en: No Templates found in Trash.
nl: Geen templates gevonden in prullenbak.

en: No Templates found.
nl: Geen templates gevonden.

en: Parent Templates:
nl: Hoofd templates:

en: Search Templates
nl: Zoek templates

en: View Template
nl: Bekijk template

en: Edit Template
nl: Bewerk template

en: New Template
nl: Nieuwe template

en: Could not activate theme. Please activate from the Themes page.
nl: Kon thema niet activeren. Activeer vanaf de Thema's pagina.

en: Could not activate plugin. Please activate from the Plugins page.
nl: Kon plugin niet activeren. Activeer vanaf de Plugins pagina.

en: Theme Activated.
nl: Thema geactiveerd.

en: Theme activation is disabled for you on this site.
nl: Thema activering is uitgeschakeld voor je op deze site.

en: Plugin Activated.
nl: Plugin geactiveerd.

en: Plugin activation is disabled for you on this site.
nl: Plugin activatie is uitgeschakeld voor je op deze site.

note: translators: %s: html tags
en: The %1$sElementor Header & Footer Builder%2$s plugin has stopped working because you are using an older version of %1$sElementor%2$s plugin.
nl: De plugin %1$sElementor Header & Footer Builder%2$s werkt niet meer omdat je een oudere versie van de plugin %1$sElementor%2$s gebruikt.

note: translators: %s Product title
en: Allow %s products to track non-sensitive usage tracking data.
nl: Sta %s producten toe om niet-gevoelige gebruiksgegevens bij te houden.

en: Redirect To Self Link
nl: Omleiden naar zelf link

en: Open Submenu
nl: Open submenu

en: For Horizontal layout, this will affect on the selected breakpoint
nl: Voor horizontale lay-out heeft dit invloed op het geselecteerde breekpunt

en: Action On Menu Click
nl: Actie bij aanklikken menu

en: Enable Schema Support
nl: Schakel schema ondersteuning in

en: Placeholder Color
nl: Plaatshouder kleur

en: Input
nl: Invoer

en: Type & Hit Enter
nl: Typ en druk op enter

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Input Box With Button
nl: Invoer box met knop

en: Input Box
nl: Invoer box

en: Search Box
nl: Zoekvak

en: Search
nl: Zoeken

note: translators: %1$s doc link
en: <b>Note:</b> Archive page title will be visible on frontend.
nl: <b>Opmerking:</b> De titel van de archiefpagina is zichtbaar op de frontend.

en: Install Elementor
nl: Installeer Elementor

en: Activate Elementor
nl: Activeer Elementor

note: translators: %s: html tags
en: The %1$sElementor Header & Footer Builder%2$s plugin requires %1$sElementor%2$s plugin installed & activated.
nl: De plugin %1$sElementor Header & Footer Builder%2$s vereist de plugin %1$sElementor%2$s die is geïnstalleerd & geactiveerd.

en: All Templates
nl: Alle templates

en: Add locations for where this template should not appear.
nl: Voeg locaties toe waar deze template niet mag voorkomen.

en: Learn More.
nl: Leer meer.

en:  This will be applicable for all sites from the network.
nl:  Dit is van toepassing op alle sites van het netwerk.

en: Usage Tracking
nl: Gebruik bijhouden

en: No Thanks
nl: Nee bedankt

en: Yes! Allow it
nl: Ja! Sta het toe

note: translators: %s usage doc link
en:  Know More.
nl:  Meer weten.

en: This will be applicable for all sites from the network.
nl: Dit is van toepassing op alle sites van het netwerk.

note: translators: %s product name
en: Want to help make <strong>%1s</strong> even more awesome? Allow us to collect non-sensitive diagnostic data and usage information.
nl: Wil je helpen om <strong>%1s</strong> nog leuker te maken? Sta ons toe om niet gevoelige diagnostische gegevens en gebruik informatie te verzamelen.

note: Description of the plugin
en: This powerful plugin allows creating a custom header, footer with Elementor and display them on selected locations. You can also create custom Elementor blocks and place them anywhere on the website with a shortcode.
nl: Met deze krachtige plugin kun je een aangepaste header, footer met Elementor maken en deze op geselecteerde locaties weergeven. Je kunt ook aangepaste Elementor blokken maken en deze overal op de site plaatsen met een shortcode.

en: Border Hover Color
nl: Rand hoveren kleur

en: Border
nl: Rand

en: Typography
nl: Typografie

en: Button
nl: Knop

en: Last Menu Item
nl: Laatste menu item

en: Distance
nl: Afstand

en: This will hide the items count until the cart is empty
nl: Hierdoor wordt het aantal items verborgen totdat de winkelwagen leeg is

en: Hide Empty
nl: Verberg leeg

en: Show Total Price
nl: Toon totale prijs

en: Bubble
nl: Bubbel

en: Items Count
nl: Items tellen

en: Bag Solid
nl: Tas stevig

en: Bag Medium
nl: Tas medium

en: Bag Light
nl: Tas licht

en: Custom
nl: Aangepast

en: Menu Cart
nl: Menu winkelwagen

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: The Elementor Header & Footer Builder plugin need compatibility with your current theme to work smoothly.</br></br>Following are two methods that enable theme support for the plugin.</br></br>Method 1 is selected by default and that works fine almost will all themes. In case, you face any issue with the header or footer template, try choosing Method 2.
nl: De Elementor Header & Footer Builder plugin moet compatibel zijn met je huidige thema om soepel te werken. </br></br> Hieronder volgen twee methoden die ondersteuning van het thema voor de plugin mogelijk maken. </br></br> Methode 1 is standaard geselecteerd en dat werkt prima, bijna alle thema's. Mocht je problemen ondervinden met de header of footer template, probeer dan methode 2.

en: General
nl: Algemeen

en: Site Title
nl: Site titel

en: Spacing
nl: Spatiëring

en: View
nl: Bekijken

en: Media File
nl: Media bestand

en: Enter caption
nl: Voer een bijschrift in

en: Add Image
nl: Voeg afbeelding toe

en: Custom Image
nl: Aangepaste afbeelding

en: Site Logo
nl: Site-logo

en: Style
nl: Stijl

en: Site Tagline
nl: Site slogan

en: Close Icon Size
nl: Pictogramgrootte sluiten

en: Close Icon Color
nl: Pictogramkleur sluiten

en: Icon Size
nl: Pictogram grootte

en: Menu Trigger & Close Icon
nl: Menu trigger & sluiten pictogram

en: Divider
nl: Scheider

en: Top Distance
nl: Top afstand

en: Dropdown Width (px)
nl: Dropdown breedte (px)

en: <b>Note:</b> On desktop, below style options will apply to the submenu. On mobile, this will apply to the entire menu.
nl: <b>Opmerking:</b> Op desktop zijn onderstaande stijlopties van toepassing op het submenu. Op mobiel is dit van toepassing op het hele menu.

en: Active
nl: Actief

en: Link Hover Effect Color
nl: Link hoveren effect kleur

en: Frame Animation
nl: Frame animatie

en: Animation
nl: Animatie

en: Text
nl: Tekst

en: Framed
nl: Ingelijst

en: Double Line
nl: Dubbele lijn

en: Overline
nl: Overlijnen

en: Underline
nl: Onderstrepen

en: Link Hover Effect
nl: Link hoveren effect

en: Menu Item Top Spacing
nl: Menu item bovenste afstand

en: Row Spacing
nl: Rijafstand

en: Space Between
nl: Ruimte tussen

en: Vertical Padding
nl: Verticale padding

en: Horizontal Padding
nl: Horizontale padding

en: Flyout Box Padding
nl: Flyout box padding

en: Flyout Box Width
nl: Breedte van flyout box

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Close Icon
nl: Pictogram sluiten

en: Menu Icon
nl: Menu pictogram

en: Yes
nl: Ja

en: Enable this option to stretch the Sub Menu to Full Width.
nl: Schakel deze optie in om het submenu uit te rekken tot volledige breedte.

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: This is the alignement of menu icon on selected responsive breakpoints.
nl: Dit is de uitlijning van het menupictogram op geselecteerde responsive breekpunten.

en: Mobile (768px >)
nl: Mobiel (768px >)

en: Breakpoint
nl: Breekpunt

en: Slide Up
nl: Schuif omhoog

en: Submenu Animation
nl: Submenu animatie

en: Classic
nl: Klassiek

en: Plus Sign
nl: Plus teken

en: Arrows
nl: Pijlen

en: Submenu Icon
nl: Submenu pictogram

en: Menu Items Align
nl: Menu-items uitlijnen

en: Hamburger Align
nl: Hamburger uitlijnen

en: Push
nl: Duwen

en: Appear Effect
nl: Verschijn effect

en: Flyout Orientation
nl: Flyout oriëntatie

en: Justify
nl: Uitlijnen

en: Expanded
nl: Uitgebreid

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Layout
nl: Lay-out

note: translators: %s Nav menu URL
en: <strong>There are no menus in your site.</strong><br>Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to create one.
nl: <strong>Er zijn geen menu's op je site.</strong><br>Ga naar het <a href="%s" target="_blank">Menu's scherm</a> om er een te maken.

note: translators: %s Nav menu URL
en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Menus screen</a> to manage your menus.
nl: Ga naar het <a href="%s" target="_blank">Menu's scherm</a> om je menu's te beheren.

en: Navigation Menu
nl: Navigatie menu

en: Icon Hover Color
nl: Pictogram hoveren kleur

en: Icon Color
nl: Pictogram kleur

en: Icon
nl: Pictogram

en: Blend Mode
nl: Mengmodus

en: Color
nl: Kleur

en: Justified
nl: Uitgelijnd

en: Large
nl: Groot

en: Small
nl: Klein

en: Size
nl: Grootte

en: HTML Tag
nl: HTML tag

en: Default
nl: Standaard

en: Icon Spacing
nl: Pictogram afstand

en: Select Icon
nl: Selecteer pictogram

en: After Title Text
nl: Na titeltekst

en: Before Title Text
nl: Vóór titeltekst

en: Title
nl: Titel

en: Page Title
nl: Pagina titel

en: Add User Rule
nl: Gebruikersregel toevoegen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Display custom template based on user role.
nl: Aangepaste template weergeven op basis van gebruikersrol.

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: Exclude On
nl: Uitsluiten op

en: Do Not Display On
nl: Niet weergeven op

en: Add Display Rule
nl: Weergaveregel toevoegen

en: Add locations for where this template should appear.
nl: Voeg locaties toe waar deze template moet verschijnen.

en: Display On
nl: Scherm aan

en: Date
nl: Datum

en: Display Rules
nl: Regels weergeven

en: Theme Support
nl: Thema ondersteuning

en: Settings
nl: Instellingen

en: Sometimes above methods might not work well with your theme, in this case, contact your theme author and request them to add support for the <a href="https://github.com/Nikschavan/header-footer-elementor/wiki/Adding-Header-Footer-Elementor-support-for-your-theme">plugin.</>
nl: Soms werken bovenstaande methoden mogelijk niet goed met je thema, neem in dit geval contact op met je thema-auteur en vraag hen om ondersteuning toe te voegen voor de <a href="https://github.com/Nikschavan/header-footer-elementor/wiki/Adding-Header-Footer-Elementor-support-for-your-theme"> plugin. </>

en: Method 2
nl: Methode 2

en: This method replaces your theme's header (header.php) & footer (footer.php) template with plugin's custom templates.
nl: Deze methode vervangt de header (header.php) en footer (footer.php) van je thema door de aangepaste templates van de plugin.

en:  Method 1 (Recommended)
nl:  Methode 1 (aanbevolen)

en: Add Theme Support
nl: Thema ondersteuning toevoegen

note: translators: %s post title.
en: The same display setting is already exist in %s post/s.
nl: Dezelfde weergave instelling bestaat al in %s bericht/s.

en: Add Exclusion Rule
nl: Uitsluitingsregel toevoegen

note: translators: %s post label translators: %s taxonomy label
en: All %s Archive
nl: Alle %s archief

note: translators: %s post label
en: All %s
nl: Alle %s

en: Select
nl: Selecteer

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

en: Search pages / post / categories
nl: Zoek pagina's/bericht/categorieën

en: The results could not be loaded.
nl: De resultaten kunnen niet geladen worden.

en: Searching…
nl: Zoeken…

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: You can only select
nl: Je kan alleen selecteren

en: Loading more results…
nl: Meer resultaten laden…

en: character
nl: karakter

en: or more characters
nl: of meer karakters

en: Please delete
nl: Alsjeblieft verwijderen

en: Please enter
nl: Kom binnen alsjeblieft

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Logged Out
nl: Uitgelogd

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: All
nl: Alles

en: Specific Pages / Posts / Taxonomies, etc.
nl: Specifieke pagina's/berichten/taxonomieën, enz.

en: Specific Target
nl: Specifiek doel

en: Special Pages
nl: Speciale pagina's

en: All Archives
nl: Alle archieven

en: All Singulars
nl: Alle singulars

en: Entire Website
nl: Gehele site

en: Basic
nl: Basis

en: WooCommerce Shop Page
nl: WooCommerce winkelpagina

en: Author Archive
nl: Auteur archief

en: Date Archive
nl: Datum archief

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Blog / Posts Page
nl: Blog/berichten pagina

en: Search Page
nl: Zoekpagina

en: 404 Page
nl: 404 pagina

en: WordPress Nonce not validated.
nl: WordPress nonce niet gevalideerd.

note: translators: %1$s doc link
en: %1$s Getting started article » %2$s
nl: %1$s Aan de slag artikel » %2$s

en: Helpful Information
nl: Hulpvolle informatie

en: Caption Top Spacing
nl: Bijschrift bovenruimte

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Transition Duration
nl: Overgangsduur

en: Hover Animation
nl: Hoveren animatie

en: Hover
nl: Hoveren

en: Opacity
nl: Dekking

en: Normal
nl: Normaal

en: Border Radius
nl: Rand radius

en: Border Color
nl: Randkleur

en: Border Width
nl: Randbreedte

en: Dashed
nl: Onderbroken

en: Dotted
nl: Gestippeld

en: Double
nl: Dubbel

en: Solid
nl: Solide

en: Border Style
nl: Randstijl

en: Max Width
nl: Maximale wijdte

en: Width
nl: Breedte

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Enter your image caption
nl: Voer je afbeeldingsbijschrift in

en: Custom Caption
nl: Aangepast bijschrift

en: None
nl: Geen

en: Caption
nl: Bijschrift

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: Choose Retina Image
nl: Kies Retina afbeelding

en: Choose Default Image
nl: Kies Standaard afbeelding

en: Retina Image
nl: Retina afbeelding

en: Text Color
nl: Tekst kleur

en: Right
nl: Rechts

en: Center
nl: Centrum

en: Left
nl: Links

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Copyright © [hfe_current_year] [hfe_site_title] | Powered by [hfe_site_title]
nl: Copyright © [hfe_current_year] [hfe_site_title]|Aangedreven door [hfe_site_title]

en: Copyright Text
nl: Copyright tekst

en: I already did
nl: Heb ik al gedaan

en: Nope, maybe later
nl: Nee, misschien later

en: Ok, you deserve it
nl: Ok, je verdient het

en: Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress? This would boost our motivation and help other users make a comfortable decision while choosing the Elementor Header & Footer Builder.
nl: Kun je ons alsjeblieft een GROTE gunst bewijzen en het een 5-sterren waardering geven op WordPress? Dit zou onze motivatie vergroten en andere gebruikers helpen een comfortabele beslissing te nemen bij het kiezen van de Elementor Header & Footer  Builder.

en: Hello! Seems like you have used Elementor Header & Footer Builder to build this website — Thanks a ton!
nl: Hallo! Het lijkt erop dat je Elementor Header & Footer Builder hebt gebruikt om deze site te bouwen - Heel erg bedankt!

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content.
nl: Kopieer deze shortcode en plak het in je bericht, pagina of de inhoud van een tekst widget.

en: Custom Block
nl: Aangepast blok

en: Before Footer
nl: Voor de footer

en: Type of Template
nl: Type template

en: Select Option
nl: Selecteer een optie

en: Enabling this option will display this layout on pages using Elementor Canvas Template.
nl: Als je deze optie inschakelt, wordt deze lay-out weergegeven op pagina's met Elementor Canvas template.

en: Enable Layout for Elementor Canvas Template?
nl: Lay-out inschakelen voor Elementor Canvas template?

note: Translators: Post title, Template Location
en: Template %1$s is already assigned to the location %2$s
nl: Template %1$s is al toegewezen aan de locatie %2$s

en: Add New Header or Footer
nl: Nieuwe header of footer toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen
